AKP’li isimden Kılıçdaroğlu – Akşener buluşması için skandal paylaşım

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener Ankara Ahlatlıbel geçtiğimiz salı günü ikili görüşme gerçekleştirdi. Görüşmenin yankıları sürerken AKP’li bir isimden skandal bir paylaşım geldi

Tuzla Belediyesi’inde meclis üyesi olan AKP Türel Ağyol, Kılıçdaroğlu ve Akşener’in basına servis edilen fotoğrafın altına “Umarım bu geceki birliktelikten kaset çıkmaz!” tabirini yazdı.  Ağyol, paylaşımını kısa müddet sonra kaldırdı.

ÖZÜR DİLEDİ

Ağyol daha sonra Facebook hesabından İyi Parti önderi Akşener’e hitaben bir özür yayınladı. “Bu üzücü paylaşımımdan ötürü sayın Meral Akşener başta olmak üzere herkesten özür dilerim” diyen Ağyol, yazdığı yoruma ait ise ironi yaptığını ve aklından geçmeyecek benzetmeler yapıldığını tabir etti.

CHP VE İYİ PARTİ TUZLA’DA PROTESTO EDECEK

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabından İyi Parti İstanbul Vilayet Lideri Buğra Kavuncu ve parti örgütü ile birlikte bugün saat 12’de Tuzla Belediyesi önünde  gideceklerini açıkladı.

Kaftancıoğlu, paylaşımında şunları yazdı:

“Kaybettiğini gören AKP ahlaksızlıkta da hudut tanımamaya başladı. Bayan, erkek omuz omuza memleket sevdasına uğraş etmeyi bilmeyen AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesinin yapmış olduğu ahlâksız toplumsal medya paylaşımına karşı: Yarın saat 12.00’de Tuzla Belediyesi önündeyiz!

İyi Parti Vilayet Lideri Sayın Buğra Kavuncu ve örgütlerimizle birlikte daima birlikte sesimizi yükseltecek ve bu ahlaksız anlayışı memleketin başından def edeceğiz çok yakında!”

KAYNAĞINI ALDIĞI SEVİYESİZLİK…

İyi Parti İstanbul Vilayet Lideri Buğra Kavuncu, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesinin yapmış olduğu ahlâksız toplumsal medya paylaşımına reaksiyonumuzu yarın gür bir sesle göstereceğiz. Saat 12.00’da, Tuzla Belediyesi önünde buluşalım ve siyasetin bu nahoş yüzüne, bunun kaynağını aldığı asıl düzeysiz odaklara reaksiyonumuzu duyuralım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir