İYİ Parti’li Bilge Yılmaz metroda görüntülendi

İYİ Parti İktisat Siyasetleri Lideri Bilge Yılmaz’ın metroda çekilmiş bir fotoğrafı toplumsal medyada gündem oldu. Fotoğraf toplumsal medyada Türkiye’nin en çok konuşulan bahislerinden oldu.

Seçim sürecinde Millet İttifakı ismine en çok öne çıkan isimlerden biri Bilge Yılmaz olmuştu. Millet İttifakı’nın seçimi kazanması durumunda Hazine ve Maliye Bakanlığı görevi için en kıymetli aday olarak görülen Yılmaz, eğitimini yurt dışında tamamlamıştı. Boğaziçi ve Princeton Üniversitelerinde eğitimini tamamlayan Yılmaz, Dünyanın en itibarlı üniversitelerinden Wharton Okulu’nda iktisat alanında akademisyenlik yaptı. Siyaset yapmak için Türkiye’ye dönen Yılmaz, 2021 yılında İYİ Parti İktisat Siyasetleri Başkanlığı misyonuna geldi.

Metrodaki fotoğrafını alıntılayan Yılmaz “Bizim bir vatanımız var, ona her şartta sahip çıkacağız” diyerek toplumsal medyada paylaştı.

“BİZİM BİR VATANIMIZ VAR”

Yılmaz paylaşımına şunları yazdı:

“Metroyu severim, çok kullanırım. Bunlardan birinde yurttaşımız fotoğrafımı çekmiş:)

Hepimiz çok inandık, çok çalıştık ancak olmadı. Bugünlerde biraz mutsuz, biraz karamsar olsak da hayallerimizden ve gayelerimizden vazgeçmiş değiliz. Ülkemizi bekleyen güç günleri atlatmanın en uygun yolu daha çok çalışmak ve birbirimize takviye olmak. Biz de onu yapacağız.

Şimdi vakit yanlışları ve eksikleri tespit edip yeni stratejiler belirleme vakti. İnandığımız bedellere sahip çıkmayı ve doğruları söylemeyi ne kıymetine olursa olsun sürdüreceğiz. Bizim bir vatanımız var, ona her şartta sahip çıkacağız.”

YUR DIŞINA GİDEN GENÇLER İÇİN GÖZYAŞI DÖKMÜŞTÜ

İyi Parti’li Bilge Yılmaz’ın geçtiğimiz aylarda katıldığı bir programda ülkedeki beyin göçünden bahsederken yaptığı konuşmada gözlerinin dolması gündem oluştu.

Bilge Yılmaz’ın gözyaşları gündem oldu

NEBATİ UÇAKTA VATANDAŞLARI AZARLAMIŞTI

Ankara İstanbul uçağında hava kaideleri nedeniyle rötar yaptığı duyuruldu. Uçakta bekleyen yolcular, rötar sebebinin Bakan Nebati olduğunu düşününce, duruma reaksiyon göstermişti. Nebati ise vatandaşlarla tartışarak “Seçimi AK Parti kazandı, Cumhurbaşkanı Erdoğan kazandı, hazmedin kardeşim” karşılığını vermişti.

Nebati ile yolcular ortasında uçakta tartışma çıktı

Bakan Nebati’nin uçak kavgasında yeni manzaralar ortaya çıktı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir