Şanlıurfa’da iki kardeşe infaz! Katil ailden çıktı

Şanlıurfa’da Mustafa Avcı (43) ve kardeşi Cebrail Avcı’yı (30) enselerinden vurarak öldüren şüpheliler akrabaları çıktı. Olay, geçtiğimiz günlerde Haliliye ilçesine bağlı Ahmet Erseven Mahallesinde meydana geldi. Avcı kardeşler yürüyerek meskenlerine gittikleri sırada artlarından gelen amca M.A. (46) ile damatları M.D. (37) tarafından tabancayla enselerinden vuruldu.

2 kardeş de kanlar içerisinde yığılırken, saldırganlar ise kaçtı. Hastaneye kaldırılan kardeşler, tabiplerin tüm müdahalesine karşın kurtarılamayarak, hayatını kaybetti.

CİNAYET POLİSİ YAKALADI

Şanlıurfa Vilayet Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Cinayet Ofis Amirliği takımları, yaşanan olayın akabinde kaçan cinayet şüphelilerini yakalamak için çalışma başlattı. İki kardeşin vurulduğu bölgeden kaçan cinayet şüphelilerinin güzergahını güvenlik kameralarıyla tespit eden takımlar, Eyyübiye ilçesindeki Şıh Maksut Mahallesinde bir meskene operasyon düzenledi. Operasyonda, Avcı kardeşlerin vefatına neden olan damat M.D. (37) amca M.A. (46) ile yardım ve yataklık yaptığı öne sürülen H.K.’yi gözaltına aldı. Şüpheliler, hastanedeki sıhhat denetimlerinin akabinde adliyeye sevk edildi.

Öte yandan, kardeşlerin infaz edilmesinin boşanma davası yüzünden başlayan bir husumetten kaynaklandığı bildirildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir